Vidět svět krásnější

O klinice

TRADICE

Operace očí provádíme v Brně již od roku 1996. Za touto dlouholetou praxí stojí tisíce u nás úspěšně operovaných pacientů, kterým operace očí zvýšila životní komfort.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Jsme oční klinika téměř rodinného typu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, pečlivě přihlížíme k jeho potřebám, přáním i životnímu stylu.

Individuální přístup

OČNÍ KLINIKA PRO CELOU RODINU

Pomáháme pacientům bez ohledu na věk nebo typ oční vady. Díky našim očním lékařům s nejrůznějšími specializacemi řešíme léčbu dětí, dospělých i seniorů apod. Podporujeme program prevence očních vad a onemocnění, zajišťujeme jejich následnou specializovanou léčbu.

Pro celou rodinu

ODBORNÝ PERSONÁL

Vysoká odbornost a zájem klientovi pomoci s jeho problémem bereme jako samozřejmost.
Osobní přístup, léta zkušeností a moderní přístrojové vybavení. To jsou důvody, proč dosahujeme skvělých výsledků.

Odborný personál

ŠIROKÁ NABÍDKA

Náš tým má k dispozici vysoce kvalitní přístrojové vybavení, na základě čehož můžeme nabídnout výkony, jako jsou laserové operace očí, nitrooční operace, operace zaměřené na léčbu šedého zákalu, preventivní vyšetření a diagnostiku zeleného zákalu. Samozřejmostí je u nás také speciální ambulance na léčbu chorob sítnice a oční ambulance oftalmologů. Provádíme také estetické a drobné chirurgické zákroky.

FINANCOVÁNÍ

Zákroky, na které se vztahuje zdravotního pojištění jsou u nás ZDARMA. Na výkony, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, poskytujeme četné výhody a bonusy. Běžně umožňujeme i financování na splátky.

Vize

POOPERAČNÍ PÉČE

Provedením operace či zákroku pro nás nic nekončí. Zakládáme si zkrátka na kvalitní péči.

pooperační péče

VIZE

Jsme spolehlivými partnery pro život. Umíme a hlavně chceme klientům pomoci. Neslibujeme zázraky, ale reálná, pro klienty akceptovatelná řešení. K operacím přistupujeme individuálně a vždy podle nejlepšího svědomí.

VIZE

Pojďte s námi vidět svět krásnější!